Ve dnech 28.9.-1.10. máme dovolenou. Vzorkovna bude zavřená. Objednávky, emaily, telefony budeme vyřizovat od pondělí 2.10.

Cihlový roh MAGICRETE handbrick červená 5315

interiér exteriér spárování
38 Kč / ks
Skladem

Rohový cihlový obklad MAGICRETE CIHLA HANDBRICK ČERVENÁ 5315 - rohový prvek imitující staré české cihly je vhodný do interiéru i exteriéru. Obklad vyžaduje dodatečné spárování spárovací hmotou. Je odolný vůči mrazu i dešti.

Na vzorkovně ve Svitavách se nenachází sklad tohoto produktu.

Většina objednávek s osobním odběrem bude naskladněna v rozmezí 5-14 dní (není-li produkt na objednání).

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAGICRETE CIHLA Handbrick červená 5315 - ROHOVÝ OBKLAD

Roh k obkladovým páskům klinker série HBR se vyznačují velice výrazným strukturovaným a detailním povrchem, který dokonale imituje ručně dělané staré cihly. Jsou vyráběny v kratším formátu o délce strany 21 cm - tzv. klinker. Tloušťka obkladů je pouze 1,5 centimetru.

Vlastnosti:

Rohový obklad imitace cihly - typu klinker je určen pro estetičtější a snazší přechod mezi stěnami. Cihlové pásky Magicrete na fasádu a do interiéru. Obklad je vyroben na bázi betonu a proto zvládá veškeré podmínky. Je nutné dodatečné spárování pro unikátní vzhled cihlové zdi.

Použití:

  • cihlové pásky na fasádu - rohový obklad
  • cihlové pásky do interiéru - rohový obklad
  • vhodné také na ploty, krby, komíny aj.

Jak lepit cihlové obkladové pásky klinker?

Návod na lepení cihlových pásků najdete zde nebo ve videonávodech pro větší názornost.

Rohové obklady je možné nakupovat i kusově 32Kč s DPH/ks.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cihlové pásky Magicrete Handbrick
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg
Počet kusů do 1 BM: 14 ks. (při šířce spáry 12 mm)
Vnější rozměr rohu: 21 x 10,5 x 6,5 cm
Cena za jeden BM: 531 Kč
Tloušťka : cca do 1 - 1,5 cm
Váha 1 BM: 9 kg
Použití obkladu: Venkovní i vnitřní
Dekor: Cihla
Výrobce: Magicrete
Materiál: Beton
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano

Montaž cihlových obkladů Stegu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5 

Umělý kámen, cihlové pásky a obkladové panely Magicrete s.r.o

MAGICRETE s.r.o. je předním českým výrobcem umělého kamene a betonových produktů s tradicí již od roku 2000. Jejich sortiment zahrnuje výrobky z vysoce kvalitních betonových směsí, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je například štípaná břidlice, lámaný mramor a mnoho dalších, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků.  
 
Umělý kámen, cihlové pásky a obkladové panely nachází své uplatnění v exteriérech i interiérech, zejména pak na fasádní obklady, obkladech zdí, soklů, plotů, komínů nebo krbů, kde zajišťuji dokonalý vzhled obložené plochy po dobu několika generací. V interiérech umělý kamen se používá k dekorací obývacích pokojů, v ložnicích, kuchyních a koupelnách. Díky propracované technologii výroby, mnohastupňové kontrole kvality a vysokým nárokům na použité materiály se pohybuje životnost betonových produktů MAGICRETE v řádech několika desítek let a to včetně vzhledové trvanlivosti.
 
MAGICRETE dále vyrábí autentické cihlové pásky z vysoce kvalitních betonových směsí, stejně jako celý sortiment našich výrobků.
Lícové cihlové pásky MAGICRETE jsou k nerozeznání od skutečných cihel a lze je využít také na zateplené fasády i jako obložení vnitřních prostor.