Impregnace obkladů Magicrete REPESIL 1l

contact-form-0
370 Kč / ks
Skladem

Finální hydrofobizující nátěr na umělý kámen REPESIL 1l je určen pro impregnaci povrchů proti průniku vody a nečistot. Dodáváme k výrobkům MAGICRETE

Na vzorkovně ve Svitavách se nenachází sklad tohoto produktu.

Většina objednávek s osobním odběrem bude naskladněna v rozmezí 5-14 dní (není-li produkt na objednání).

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

REPESIL 1litr - impregnace na obklady Magicrete

Při použití v interiéru několik prvních dní od nanesení zapáchá. 

Prostředek REPESIL se užívá se jako finální hydrofobizující nátěr na umělý kámen jako jsou např. obklady fasád, komíny, kamenné stavby... Hydrofobizační prostředek REPESIL je určen pro impregnaci anorganických povrchů proti průniku vody, který nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů.

Dešťová voda způsobuje zašpinění a destrukci stavebních materiálů tím, že do nich proniká, vnáší s sebou nečistoty a postupně je nasycuje solemi. Narůstající krystaly těchto solí jsou pak příčinou ztráty pevnosti stavebních materiálů a jejich postupné eroze, výkvětů těchto solí, špinavých skvrn a celkového zašpinění. Aplikace přípravku REPESIL měřitelně nezvyšuje difuzní odpor.

REPESIL rychle zasychá na všech neutrálních i alkalických materiálech zdiva a hydrofobizační efekt nastává již několik hodin po jeho aplikaci. Prostředek REPESIL je odolný teplotním změnám, ultrafialovému záření i exhalátům a ošetřený povrch je netoxický. Nehodí se na zasolené a vlhké stavební materiály. Prostředek REPESIL se neředí!

Balení : 1 l

Na tento produkt se nevztahuje sleva objemová. 

Použití pouze u obkladů série MAGICRETE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební chemie na lepení obkladů
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 1 kg
Balení: 1 l
Vydatnost : až 4 m² (záleží na nasákavosti obkladu)
Použití: neředí se

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
1x
3
3x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5 

Umělý kámen, cihlové pásky a obkladové panely Magicrete s.r.o

MAGICRETE s.r.o. je předním českým výrobcem umělého kamene a betonových produktů s tradicí již od roku 2000. Jejich sortiment zahrnuje výrobky z vysoce kvalitních betonových směsí, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je například štípaná břidlice, lámaný mramor a mnoho dalších, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků.  
 
Umělý kámen, cihlové pásky a obkladové panely nachází své uplatnění v exteriérech i interiérech, zejména pak na fasádní obklady, obkladech zdí, soklů, plotů, komínů nebo krbů, kde zajišťuji dokonalý vzhled obložené plochy po dobu několika generací. V interiérech umělý kamen se používá k dekorací obývacích pokojů, v ložnicích, kuchyních a koupelnách. Díky propracované technologii výroby, mnohastupňové kontrole kvality a vysokým nárokům na použité materiály se pohybuje životnost betonových produktů MAGICRETE v řádech několika desítek let a to včetně vzhledové trvanlivosti.
 
MAGICRETE dále vyrábí autentické cihlové pásky z vysoce kvalitních betonových směsí, stejně jako celý sortiment našich výrobků.
Lícové cihlové pásky MAGICRETE jsou k nerozeznání od skutečných cihel a lze je využít také na zateplené fasády i jako obložení vnitřních prostor.