interiér exteriér spárování Efekt lupa
  • 1 z 8
 

Cihlový obklad MAGICRETE HANDBRICK červená 5315

15 hodnocení
 

S lícovými cihlovými pásky Magicrete Handbrick nepoznáte rozdíl od pravé cihlové zdi. Obkladové pásky klinker jsou lehké a umožňují rychlou a nenáročnou montáž. Pomocí lepidla lze aplikovat i na zateplené fasády domů. Klinkery jsou k dispozici v několika moderních přirozených barvách. 1balení: 0,7m² 

kamenné obklady vipstone.cz

Dostupnost 5-14dní
355 Kč / balení
   
Kód produktu MAGICRETE-CIHLA-HANDBRICK-CERVENY-5315
Značka Obklady Magicrete
Kategorie Cihlové obklady - imitace cihel | klinker
Záruka 10 let
 

CIHLOVÉ PÁSKY NA FASÁDU A DO INTERIÉRU - MAGICRETE CIHLA HANDBRICK červený 5315

Obkladové pásky klinker série HBR se vyznačují velice výrazným strukturovaným a detailním povrchem, který dokonale imituje ručně dělané staré cihly. Jsou vyráběny v kratším formátu o délce strany 21 cm - tzv. klinker. Tloušťka obkladů je pouze 1,5 centimetru.

Vlastnosti:

Obkladové pásky klinker Magicrete CIHLA HANDBRICK červený 5315 jsou cihlové pásky do interiéru a na fasádu. Obklad je vyroben na bázi betonu a je vhodný do veškerých podmínek. Je nutné dodatečné spárování pro unikátní vzhled cihlové zdi.

Použití:

  • cihlové pásky do interiéru
  • cihlové pásky na fasádu
  • cihlový obkladový pásek na ploty, sloupy a sloupky
  • cihlový pásek na komíny, krby, grily
  • obklad dveří a oken
  • obkladové pásky klinker do zahrad - zídky, studny, pergoly aj.

Jak lepit obkladové pásky klinker?

Cihlové pásky jsou nenáročné na manipulaci, ale časově náročnější je spárování. Obklad se ukládá se spárou 1-1,5 cm libovolné barvy a nejčastěji v klasické běhounové vazbě. Obklad se lepí za pomocí flexibilního lepidla. Výsledný vzhled ovlivňuje také vybraná barva spáry. Závěrem použijte na cihlový obklad impregnaci, která zábrání hloubkovému znečištění a udrží stálost barev pro dlouhodobý estetický efekt.  Více zde nebo ve videonávodech...

Pro tento cihlový obklad je k dispozici rohový prvek.

Hmotnost 14 kg
Cena za jeden m² 507 Kč
Rozměr 21 x 6-6,5 cm
Tloušťka cca do 1 - 1,5 cm
Plocha v balení [m²] 0,7 m²
Počet kusů v balení 44 ks
Hmotnost na 1m² 20 kg
Počet kusů na 1m² (?) 63 ks
Počet povrchový struktur 16 typů
Výrobce Magicrete
Dekor Cihla
Materiál Báze betonu
Použití obkladu Venkovní i vnitřní
Mrazuvzdornost Ano
Spárování Ano

Montaž cihlových obkladů Stegu


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

4,0 15 hodnocení
Přidat hodnocení
5
5x
4
6x
3
3x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5 

Umělý kámen, cihlové pásky a obkladové panely Magicrete s.r.o

MAGICRETE s.r.o. je předním českým výrobcem umělého kamene a betonových produktů s tradicí již od roku 2000. Jejich sortiment zahrnuje výrobky z vysoce kvalitních betonových směsí, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je například štípaná břidlice, lámaný mramor a mnoho dalších, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků.  
 
Umělý kámen, cihlové pásky a obkladové panely nachází své uplatnění v exteriérech i interiérech, zejména pak na fasádní obklady, obkladech zdí, soklů, plotů, komínů nebo krbů, kde zajišťuji dokonalý vzhled obložené plochy po dobu několika generací. V interiérech umělý kamen se používá k dekorací obývacích pokojů, v ložnicích, kuchyních a koupelnách. Díky propracované technologii výroby, mnohastupňové kontrole kvality a vysokým nárokům na použité materiály se pohybuje životnost betonových produktů MAGICRETE v řádech několika desítek let a to včetně vzhledové trvanlivosti.
 
MAGICRETE dále vyrábí autentické cihlové pásky z vysoce kvalitních betonových směsí, stejně jako celý sortiment našich výrobků.
Lícové cihlové pásky MAGICRETE jsou k nerozeznání od skutečných cihel a lze je využít také na zateplené fasády i jako obložení vnitřních prostor. 
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.