Keramické obklady CERRAD

VIPSTONE.CZ - prodejce keramických obkladů CERRAD imitace kamene.

Keramické obklady CERRAD

Každý kdo hledá keramický obklad, prioritně myslí na známé obkladačky v malých formátech s využitím do koupelny, kuchyně nebo jako typickou dlažbu. Ale kvalitní keramické obklady dnes najdeme v různých velikostech a netradičních zpracováních, například jako různé imitace kamene a dřeva.

Kde použít keramický obklad?

Keramické obklady Cerrad imitace kamene lze použít, jak do interiéru – do koupelny, kuchyně, na obývákové stěny a krby, tak i jako venkovní obklad – například jako soklové obklady, fasádní obklady, obklady na ploty a terasy. Využití je neomezené, protože keramické obklady jsou mrazuvzdorné, voděodolné i žáruvzdorné.

Vysoká odolnost zaručuje atraktivní vzhled po dlouhou dobu a čištění je velmi nenáročné. Keramický obklad imitace kamene je nový trend ve využití materiálu, který už tak dobře známe.

Přírodou se lidstvo inspiruje ve všech odvětvích tvorby a tak není výjimkou ani obklad. Obklady často neměníme a tak je důležité, abychom vybrali takové, které neomrzí při každodenním pohledu ani za několik let.

Imitace kamene u keramických obkladů dosahuje dokonalé věrohodnosti a umí plně nahradit finančně náročnější přírodní nebo betonový kámen.

Obklady do koupelny

Kamenný obklad z keramiky skvěle doplní tradiční obklady v koupelně, kombinovat lze se vším. V moderním i rustikálním duchu – s kovem, plastem, dřevem a sklem – keramické kamenné obklady Vás prostě nadchnou.

Obklad do kuchyně a jídelny

Nechte vplout dotek přírody i do kuchyně. Dnes se již běžně kuchyně spojuje s dalším obytným prostorem, kdy se tak stává i proces vaření společenskou událostí a můžete komunikovat s osazenstvem sedícím u stolu nebo u konferenčního stolku.

Proto je důležité tyto prostory sjednotit a přidat jim na příjemnější atmosféře. Kamenný dekor keramických obkladů je po hygienické stránce (lze snadno čistit) vhodný jako obklad nad kuchyňskou linku. Interiér můžete sjednotit obložením baru, jídelního koutu nebo třeba stěny za televizorem.

S keramickým obkladem na fasády

Výjimkou nejsou celokamenné fasády, ale můžete zvolit odlehčenější variantu, kdy obložíte jen vybrané části zdí. Neopakovatelné posezení vytvoříte obložením terasy s krbem nebo grilem.

Zebrina Rust 600x175x9 mm

Zebrina Marengo

Canella_Natura