KAMENNÉ OBKLADY PRO VÁŠ DŮM, BYT NEBO KANCELÁŘ

Obkládání stěn v interiéru i exteriéru lze řešit hned několika zajímavými druhy obkladů. V nabídce obchodu VIPSTONE.CZ naleznete přírodní kamenné obklady, ale také nejrozsáhlejší nabídku betonových obkladů imitace kamene v ČR. K dispozici jsou také levné sádrové obkladycihlové obklady nebo zateplovací obkladové panely z PUR pěny. Podívejme se tedy na jednotlivé typy konkrétně a soustřeďme se i na to, jak si je můžete pohodlně nakoupit za solidní ceny. 


SÍLA PŘÍRODNÍHO KAMENE ČI BETONOVÝ OBKLAD? 

Jestliže chcete obklady, které budou ryze přírodní a odolné vůči vlivům okolí, pak se vyplatí sáhnout po přírodních kamenných obkladech. Ty dokáží navíc nabídnout originalitu se vším všudy. Nikdy nebude jeden obklad stejný jako druhý. Tyto obklady vytvoří luxusní atmosféru. Podobně jsou na tom ale i betonové obklady. Na ty se dnes využívá nejmodernějších metod impregnace a jejich vzhled je také skvělý. Vybírat je lze v celé řadě barevných variant.

KERAMZIT, SÁDROVÉ OBKLADY NEBO CIHLOVÝ DESIGN ?

Jestliže chcete zvolit spíše obklady s nižší hmotností určené také do interiéru, pak se vyplatí vybrat si obklady keramzitové. Mimo již zmiňovanou nízkou hmotnost nabízejí také vynikající tepelné a izolační vlastnosti. Dobrou vlastností je u nich mrazuvzdornost a také žáruvzdornost. Ostatně vyrábí se při teplotě až 1200 stupňů Celsia. Jsou ekologické a zdravotně nezávadné. Pro svojí nízkou hmotnost jsou často voleny i cihlové obklady - imitace klasické cihly. Pokud chcete mít doma patinu cihel, pak není co řešit.

NA VIPSTONE.CZ SI STOPROCENTNĚ VYBERETE

Všechny zmiňované typy obkladů si můžete vybrat zde v obchodě vipstone.cz. K dispozici jsou zde také lepidla a související stavební chemie která s realizací obkladů jakkoli souvisí. Podívat se tady budete moci klidně i na videonávody, které nabízejí přesné postupy lepení obkladů.

Získaly jsme samozřejmě prestižní certifikát ověřeno zákazníky u Heuréky a nabízíme možnost dopravy zdarma při objednávce nad 20 000 korun.