Dřevěný obklad Wood collection LINEA RAW PANEL LIGHT

interiér k vidění na vzorkovně ve Svitavách contact-form-0
Značka: Obklady Stegu
730 Kč / balení
Obvykle do 15 pracovních dní

1balení:0,58m² - Kontrast olejovaného dřeva s černou barvou podkladové desky je charakteristickým znakem pro dřevěné obklady LINEA RAW PANEL LIGHT. Nevšední moderní design v kombinaci s přírodními materiály zaručuje dokonalý dekorativní efekt obložené stěny. 

Čekací doba obvykle 1-3 týdny

Na vzorkovně ve Svitavách se nenachází sklad tohoto produktu.

Většina objednávek s osobním odběrem bude naskladněna v rozmezí 14-28 dní (není-li produkt na objednání).

kamenné obklady vipstone.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěný obklad Wood collection LINEA RAW PANEL LIGHT

Dekorativní dřevěné panely LINEA RAW PANEL LIGHT z kolekce WOOD COLLECTION® jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou STEGU®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Dřevěné panely LINEA RAW PANEL LIGHT jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

Obklady jsou vyrobeny ze dřeva, které je napuštěno olejem a chrání tak dřevo před napadením houbami a plísněmi. Jednotlivé kusy jsou přilepeny k černé MDF desce o síle 0,5 cm. Každý obkladový panel má totožný vzor a vzhled. Výhodou obkladů LINEA RAW PANEL LIGHT je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž.

Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí dřevěné obklady LINEA RAW PANEL LIGHT k předním obkladovým prvkům. Kontrast kresby a barvy dřeva s černým podkladem zaujme každého milovníka přírodních materiálů a vytvoří příjemnou a originální atmosféru.

Obklady LINEA RAW PANEL LIGHT nedoporučujeme montovat do místností, kde je nadměrná vlhkost vzduchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné obklady Wood collection
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.2 kg
Rozměr obkladu: 760 x 380 x 30 mm
Cena za jeden m²: 1259 Kč
Plocha v balení [m²]: 0,58 m²
Hmotnost na 1m²: 9 kg
Obsah balení: 2 ks
Použití: interiér
Podklad: MDF deska
Materiál: dřevo
Typ dřeva: mix
Impregnováno: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

STEGU | obklady inspirované přírodou

Stegu je polská firma, která od počátku devadesátých let nabízí svým zákazníkům širokou škálu vnitřních a venkovních obkladů. V průběhu svého růstu rozšířila svůj sortiment o nové dekory, zahradní doplňky, krbové obestavby, kamenné obklady a montážní příslušenství.     

Nabízíme Vám obklady STEGU, které představují souhrn přírodních surovin a nejmodernější technologie stavebního průmyslu. Vynikající kvalita materiálu dokonale imituje v přírodě se nacházející barvy a tvary. Zároveň se při výrobě používá technologie, která je šetrná k životnímu prostředí. Nepoužívá se vypalování, proto nevznikají žádné škodlivé látky ani odpady. 

Venkovní obklady se vyrábí z přírodních kamenů, betonu, používají se barviva a přídavný materiál podle nejvyšších evropských norem. 

Základním materiálem pro vnitřní obklady je sádra, která má velkou výhodu v nízké hmotnosti.

Nejprodávanější sádrový obklad je sádrový obklad Rimini , který Vás zaujme příjemně nízkou cenou. 

Práce s obklady STEGU je velmi jednoduchá a okrasné obklady se dokonale hodí na rekonstrukce a přestavbu fasád starších staveb i na novostavby.

Díky široké škále výrobků, barevných možností, rozličných vzorů a rohových komponentů dosáhnete přirozeného vzhledu fasády domu nebo Vašeho interiéru.