Cihlový obklad MAGICRETE handbrick bílý 0015

interiér exteriér spárování k vidění na vzorkovně ve Svitavách contact-form-0
380 Kč / balení
Skladem

1balení: 0,7m² - S lícovými cihlovými pásky Magicrete Handbrick nepoznáte rozdíl od pravé cihlové zdi. Obkladové pásky klinker jsou lehké a umožňují rychlou a nenáročnou montáž. Pomocí lepidla lze aplikovat i na zateplené fasády domů. Klinkery jsou k dispozici v několika moderních přirozených barvách. 

Na vzorkovně ve Svitavách se nenachází sklad tohoto produktu.

Většina objednávek s osobním odběrem bude naskladněna v rozmezí 5-14 dní (není-li produkt na objednání).

kamenné obklady vipstone.cz

Detailní informace

Detailní popis produktu

CIHLOVÉ PÁSKY NA FASÁDU A DO INTERIÉRU - MAGICRETE HANDBRICK bílá 0015

Obkladové pásky klinker série HBR se vyznačují velice výrazným strukturovaným a detailním povrchem, který dokonale imituje ručně dělané staré cihly. Jsou vyráběny v kratším formátu o délce strany 21 cm - tzv. klinker. Tloušťka obkladů je pouze 1,5 centimetru.

Vlastnosti:

Obkladové pásky klinker Magicrete CIHLA HANDBRICK bílá 0015 jsou cihlové pásky do interiéru a na fasádu. Obklad je vyroben na bázi betonu a je vhodný do veškerých podmínek. Je nutné dodatečné spárování pro unikátní vzhled cihlové zdi.

Použití:

  • cihlové pásky do interiéru
  • cihlové pásky na fasádu
  • cihlový obkladový pásek na ploty, sloupy a sloupky
  • cihlový pásek na komíny, krby, grily
  • obklad dveří a oken
  • obkladové pásky klinker do zahrad - zídky, studny, pergoly aj.

Jak lepit obkladové pásky klinker?

Cihlové pásky jsou nenáročné na manipulaci, ale časově náročnější je spárování. Obklad se ukládá se spárou 1-1,5 cm libovolné barvy a nejčastěji v klasické běhounové vazbě. Obklad se lepí za pomocí flexibilního lepidla. Výsledný vzhled ovlivňuje také vybraná barva spáry. Závěrem použijte na cihlový obklad impregnaci, která zábrání hloubkovému znečištění a udrží stálost barev pro dlouhodobý estetický efekt.  Více zde nebo ve videonávodech...

Pro tento cihlový obklad je k dispozici rohový prvek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cihlové obklady - imitace cihel | klinker
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 14 kg
Cena za jeden m²: 543 Kč
Rozměr: 21 x 6-6,5 cm
Tloušťka: cca do 1 - 1,5 cm
Hmotnost na 1m²: 20 kg
Plocha v balení [m²]: 0,7 m²
Počet kusů v balení: 44 ks
? Počet kusů na 1m²: 63 ks
Počet povrchový struktur: 16 typů
Výrobce: Magicrete
Dekor: Cihla
Materiál: Báze betonu
Použití obkladu: Venkovní i vnitřní
Mrazuvzdornost: Ano
Spárování: Ano

Montaž cihlových obkladů Stegu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
5x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5 

Umělý kámen, cihlové pásky a obkladové panely Magicrete s.r.o

MAGICRETE s.r.o. je předním českým výrobcem umělého kamene a betonových produktů s tradicí již od roku 2000. Jejich sortiment zahrnuje výrobky z vysoce kvalitních betonových směsí, které věrně napodobují přírodní materiály, jako je například štípaná břidlice, lámaný mramor a mnoho dalších, nebo dokonalou imitaci obkladových cihel v podobě cihlových pásků.  
 
Umělý kámen, cihlové pásky a obkladové panely nachází své uplatnění v exteriérech i interiérech, zejména pak na fasádní obklady, obkladech zdí, soklů, plotů, komínů nebo krbů, kde zajišťuji dokonalý vzhled obložené plochy po dobu několika generací. V interiérech umělý kamen se používá k dekorací obývacích pokojů, v ložnicích, kuchyních a koupelnách. Díky propracované technologii výroby, mnohastupňové kontrole kvality a vysokým nárokům na použité materiály se pohybuje životnost betonových produktů MAGICRETE v řádech několika desítek let a to včetně vzhledové trvanlivosti.
 
MAGICRETE dále vyrábí autentické cihlové pásky z vysoce kvalitních betonových směsí, stejně jako celý sortiment našich výrobků.
Lícové cihlové pásky MAGICRETE jsou k nerozeznání od skutečných cihel a lze je využít také na zateplené fasády i jako obložení vnitřních prostor.