Lepící malta WILDSTONE LM pro lepení obkladů a dlažeb

599 Kč / ks
Skladem

WILD STONE LM je vysoce odolná, profesionální malta pro lepení kamenných, cihlových a betonových obkladů a dlažeb. Firma WILDSTONE se specializuje na výrobu kamenných obkladů a portlandské dlažby.

Na vzorkovně ve Svitavách se nenachází sklad tohoto produktu.

Většina objednávek s osobním odběrem bude naskladněna v rozmezí 5-14 dní (není-li produkt na objednání).

Detailní informace

Detailní popis produktu

WILD STONE LM lepící malta  PRO LEPENÍ KAMENNÝCH NEBO CIHLOVÝCH DLAŽEB A OBKLADŮ

Produkt Wild Stone LM je vysoce odolná, profesionální malta pro lepení kamenných, cihlových a betonových obkladů a dlažeb. Wild Stone LM se vyznačuje prodlouženou dobou spracovatelnosti a nulovým vertikální skluzem-třída C2TE.

WILDSTONE je prášková adhesivní směs složená z hydraulických lepidel, minerálů, syntetické pryskyřice a speciálních příměsí. Smícháním s vodou získáte snadno zpracovatelné a vysoce odolné lepidlo bez vertikálního skluzu. 

Použití:

  • vnitřní nebo venkovní obklady, na stěny nebo na podlahy, na přírodní nebo upravené kameny a cihly (pod podmínkou, že jsou stálé a nejsou deformované nebo nasáklé vodou)
  • všechny druhy keramických dlaždic i velkých velikostí, klinkrových a neglazurovaných podlahových dlaždic
  • všechny druhy tradičních podkladů jako omítka, cementový potěr (pokud podléhá deformacím způsobeným statickou zátěží), potěry nanesené NEOCEMem nebo NEOCEMem PRONTO, prefabrikovaný beton
  • na podklady jako sádra, sádrokartonové desky, anhydridové potěry, sádrokarton, ovšem za podmínky, že je takový podklad dostatečně ukotvený

Balení:

WILD STONE LM je baleno v polytetylénových vyztužených pytlích o váze 25 kg na paletách po 750 kg. Výrobek skladujte na suchém místě v původním dobře uzavřeném pytli. Za těchto podmínek je doba jeho použitelnosti 12 měsíců.

Použití pouze u obkladů série WILDSTONE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavební chemie na lepení obkladů
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 25 kg
Spotřeba: 6-8 kg / m2 podle druhu podkladu
Směšovací poměr: cca 6,5-7 l vody x 25 kg prášku
Povolená přípravní teplota: od + 5 °C do + 35 °C
Barva: Šedá
Výrobce: Wildstone
Použití obkladu: Venkovní i vnitřní
Mrazuvzdornost: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

wild stone

Kamenné obklady a dlažby WILDSTONE | obkladový kámen

Kamenné obklady Wild stone dokonale nahrazují lomový kámen. Design je absolutní – k nerozeznání od lomového kamene. Váha je však o cca 40% nižší.

WILDSTONE má certifikovaný a přes 10 let odzkoušený systém lepení na zateplovací systémy, včetně zkoušek ETICS. Pracovní plocha kamene je kompaktní a rovná, zároveň však dostatečně hrubá, což ulehčuje práci s kamenem.

Tyto poctivě zpracované lehčené kamenné obklady se používají v interiéru i exteriéru k obkladu zdí, fasád, plotů, komínů, koupelen, kuchyní a podobně.  Výrobce WILDSTONE klade velký důraz na vysokou kvalitu svých výrobků. Veškeré lehčené kamenné obklady jsou vyrobené s garancí 45 let na stálobarevnost.

wildstone

018