Vážení zákazníci a obchodní partneři. Od pátku 22.12.2017 do středy 3.1.2018 je prodejna ve Svitavách zavřená. E-shop a e-maily fungují normálně. Děkujeme za spolupráci v letošním roce, přejeme pěkné Vánoce a šťastný Nový rok.

Řezačka na kamenné obklady k zapůjčení zdarma

 

  

Půjčena p. Pilař

Prořez kotouče pily 4cm.

V případě zničení diamantového řezného kotouče zákazníkem - je nutné koupit nový. 

Nutné je použití ochraných brýlí.

Neneseme žádnou odpovědnost za zranění způsobené neodbornou manipulací.

Jako bonus pro zákazníky z východních čech a okolí Svitav nabízíme zdarma k zapůjčení mostovou řezačku kamenných obkladů EINHEL s vodním chlazením pro bezprašné řezání v interiéru i exteriéru.

Radiální řezačka obkladů je díky rychlé a bezproblémové montáži na sériovém podstavci vhodná pro stacionární i mobilní použití.

Přístroj se používá k řezání kamenných obkladů, betonových, cihlových, keramzitových a keramických obkladů apod. Lze s ním provádět řezy na pokos, řezy na dvojí pokos..Integrované čerpadlo na chladicí prostředek (voda) zajišťuje optimální chlazení diamantového kotouče a bezprašnou práci.

Přístroj je vybaven Laserem který Vám vyznačí přesnou cestu řezu. Laser je k přístroji připevněn magnetickým držákem. 

Jedinou podmínkou k zapůjčení mostové řezačky s vodním chlazením pro bezprašné řezání je uskutečněný nákup obkladů v obchodě vipstone.cz a složení vratné zálohy 5.000kč

Řezačku je nutné vyzvednout ve skladu provozovatele obchodu vipstone.cz ve Svitavách a po dokončení prací vrátit zpět, kde Vám bude vyplacena vratná záloha.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.