Skladem na prodejně ve Svitavách - výprodej

 

3 bal Považan černý roh  https://www.vipstone.cz/betonovy-roh-vaspo-kamen-povazan-cerny/ 

12 bal Castor Frio https://www.vipstone.cz/betonovy-obklad-incana-castor-frio/ 

7 bal Sw šedý https://www.vipstone.cz/obklad-luminta-sw-sedy/  - dáme slevu 

4 bal Vermont Royale https://www.vipstone.cz/obklad-incana-vermont-royale/  - již slevněno

9 bal Vermont Oxide https://www.vipstone.cz/incana-vermont-oxide-sleva/  - již slevněno 

3 bal Vermont Oxide roh https://www.vipstone.cz/incana-vermont-oxide-rohovy-prvek/  - již slevněno

2 bal Arcada grigio https://www.vipstone.cz/betonovy-obklad-incana-arcada-grigio/ - dáme slevu 

4 bal Alaska Vanilka https://www.vipstone.cz/obklad-incana-alaska-vanilka-sleva/ - již slevněno zaprášené papírové krabice 

6 bal Corona Grey https://www.vipstone.cz/betonovy-obklad-incana-corona-grey/ 

5 bal Corona Grey https://www.vipstone.cz/betonovy-obklad-incana-corona-grey/  -  složeno z různých šarží, nutno přetřít/přestříkat - dáme slevu

6 bal Castelo Tatran https://www.vipstone.cz/kamenny-obklad-wildstone-castelo-tatran/  - dáme slevu

2 bal Castelo Tatran https://www.vipstone.cz/kamenny-roh-wildstone-castelo-tatran/  - dáme slevu

8 bal S-3403 https://www.vipstone.cz/betonovy-obklad-ukamen-bridlice-s3403/ 

3 bal Creta 3 grey roh https://www.vipstone.cz/sadrovy-roh-stegu-creta-3-sleva/  - dáme slevu 

2 bal Vaspo borovice https://www.vipstone.cz/betonovy-obklad-imitace-dreva-vaspo-borovice/ 

1,5 bal Creta 1 cream https://www.vipstone.cz/obklad-creta/ - dáme slevu

4 bal Vermont Sahara https://www.vipstone.cz/incana-vermont-sahara-sleva/  - již slevněno 

6 bal Nepal 3 grey https://www.vipstone.cz/stegu-nepal-3-grey/ 

4 pytle Spárovací hmota Wildstone https://www.vipstone.cz/sparovaci-hmota-wildstone-pro-kamenne--cihlove-a-betonove-obklady/ - šedá

1 kýble Gipsolep 5 kg https://www.vipstone.cz/lepidlo-stegu-gipsolep-5kg/ 

1 paleta Ceresit 25 kg https://www.vipstone.cz/flexibilni-lepici-malta-ceresit-cm-16--25-kg/ 

3 bal Sierra graphite

1 bal Retro Vanilka roh https://www.vipstone.cz/cihlovy-obklad-retro-vanilka-rohovy-prvek/    

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.