Z důvodu vládních opatření je nyní vzorkovna pro veřejnost ZAVŘENA. Po předchozí domluvě je možný odběr objednaného zboží. Internetový prodej a emaily fungují normálně. Prodej živnostníkům, firmám umožněn. V sobotu je zavřeno

Zateplovací obklady LITE PANEL

Přinášíme Vám obkladový systém LITE-PANEL, který slouží jako finální, pohledová úprava vnějších a vnitřních povrchů ale zároveň funguje jako tepelně izolační vrstva, která předčí standardní zateplovací systémy z polystyrenu nebo minerální vaty. V jednom kroku máte hotovou fasádu nebo interiérové obložení a zároveň i tepelnou izolací objektu. Dnešní doba klade vysoké nároky na kvalitu, funkčnost a užitné vlastnosti materiálů, které jsou použité při výstavbě moderních domů nebo při rekonstrukci a stavebních úpravách. Obkladový materiál - kdysi ryze dekorační vrstva, která je aplikována jako finální pohledová úprava, dnes musí mít užitkové nebo i funkční vlastnosti, aby mohla splňovat nároky moderních zákazníků.

Ceník : https://www.vipstone.cz/user/documents/upload/MAGICRETE/LITE-PANEL_MOC_07.2018.pdf 

Spojením technických vlastností tvrzené PUR pěny a dokonalé imitace přírodního povrchu jsme vytvořili obkladový systém nové generace. Přinášíme Vám obkladový systém LITE-PANEL, který slouží jako finální, pohledová úprava vnějších a vnitřních povrchů ale zároveň funguje jako tepelně izolační vrstva, která předčí standardní zateplovací systémy z polystyrenu nebo minerální vaty. V jednom kroku máte hotovou fasádu nebo interiérové obložení a zároveň i tepelnou izolací objektu.

Aktuálně dostupné tepelně izolační systémy z PUR pěny jsou drahé a náročné na aplikací, takže i přes svoje technické výhody nejsou tak rozšířené v České Republice. Obkladové panely LITE-PANEL jsou hotovým řešením, které nevyžaduje speciální aplikační zařízení a vyškolený personál – montáž obkladových panelů zvládne praktický každý, dokonce i svépomocí!

Hlavní přednosti obkladů LITE PANEL

  • Extremně nízká hmotnost - až 5 krát nižší v porovnaní s betonovým obkladem
  • Vynikající izolační vlastností - velmí nízky součinitel tepelné vodivostí
  • Atraktivní a autentický design odpovídající moderním trendům
  • Jedinečný výrobek - zateplení a finální povrchová úprava v jednom
  • Rychlá a jednoduchá aplikace - panely lze kotvit nebo kontaktně lepit
  • Nízké náklady na dopravu
  • Bezúdržbový obkladový systém s dlouhou životností
  • Použití v exteriéru a interiéru

Produktová řada obkladů z umělého kamene